Nagłówek Napis

Dzień Babci i Dziadka - Bal Karnawałowy

Dnia 1 lutego 2018 w Naszym Przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

  W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci  przygotowały  dla nich  specjalny program artystyczny, bogaty w wiersze, piosenki, tańce  i humorystyczne inscenizacje.  Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się  w oku. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę , kawę  i słodki poczęstunek, podczas którego  dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom  i dziadkom laurki.  
To jednak nie był koniec wrażeń jakie miały miejsce w tym dniu.  A mianowicie babcie i dziadkowie bawili się razem ze swoimi wnukami na  „Balu karnawałowym. Na sali pojawiły się dzieci w kolorowych strojach, przebrane były za bohaterów znanych bajek można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja,  który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się    bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi babciami i dziadkami w zabawach.
 
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. 
 To były naprawdę wyjątkowy dzień , pełen uśmiechu, radości i dumy.  

 

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie  w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Powrót do wyboru aktualności