Nagłówek Napis

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - 20.09.2018

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

     20 września to  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  W naszym  przedszkolu  już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Potem  w  kolorowych strojach  ruszyliśmy korowodem  ulicami  Lubrzy. Po drodze dzieci  głośno dały znać, że to ich dzień. Były śpiewy i gra na instrumentach.    Odwiedziliśmy Szkołę,  ZGKiM, Urząd Gminy oraz dwa sklepy. Przy każdej wizycie przedszkolaki zostały obdarowane  cukierkami,   nie zabrakło również życzeń i uśmiechów.  Zabawom tego dnia nie było końca. Była to wspaniała okazja do świętowania.    Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały kolorowe wiatraczki i  słodki wafelek.

 

Z okazji dzisiejszego święta składamy wszystkim PRZEDSZKOLAKOM najserdeczniejsze życzenia: wielu powodów do uśmiechów, radości z nawet najmniejszych osiągnięć, prawdziwych przyjaciół, beztroskiej zabawy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wielką niezapomnianą przygodą – niech w tym miejscu spełniają się Wasze marzenia – te duże i te małe.

Powrót do wyboru aktualności