Nagłówek Napis

Jasełka w wykonaniu grupy starszaków "Jeżyki Tuptusie"

W środę 9 stycznia 2019 w GOK przedszkolaki z grupy starszaków wystąpiły na scenie prezentując Jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki.

Przedszkolaki  w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem,  przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, Aniołki,  pasterze   i dzieci. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Przygotowania do przedstawienia trwały od miesiąca, dzieci  poświęcały wiele czasu na próby i przygotowania, tym bardziej, że poza nauką tekstu, dzieci uczyły się też śpiewać, by w pełni oddać radość z narodzenia Pana. Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem Pani  Reni.

Jasełka w wykonaniu dzieci    wprowadził wszystkich w iście świąteczny nastrój oraz swym pięknym i oryginalnym występem, podbiły serca publiczności.
Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia. Na zakończenie dzieci złożyły wszystkim zebranym życzenia Noworoczne.

 To przedstawienie było wspaniałe. Dzieci wykazały się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniała całe przedstawienie. Te jasełka będę zapamiętane przez wszystkim, a na kolejne czekamy z niecierpliwością.

Powrót do wyboru aktualności